Двомісячник чистоти

Великодня писанка - 2019

Головне меню

Інформаційна відкритість закладів

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Новини

Фахівці Полтавського ІРЦ радо запрошують до співпраці

Ти оптимістично налаштований на життя? Прагнеш вдосконалюватися і не зупинятися на досягнутому? Маєш диплом логопеда і непереборне бажання працювати за спеціальністю. Тоді тобі до нас, адже ми давно тебе шукаємо. Фахівці Полтавського ІРЦ радо запрошують до співпраці, відданої роботи ЛОГОПЕДА, який зможе влитися в інклюзивне русло і працювати в єдиному пориві з командою лідерів. 

Усім, хто зацікавився цією інформацією, звертатися за телефоном 63-07-40.

Оголошується повторний конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр Полтавської міської ради»

Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради оголошує повторний конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр Полтавської міської ради».

Найменування закладу: Комунальний заклад «Інклюзивно-ресурсний центр Полтавської міської ради» 

Місцезнаходження:  вул. Івана Мазепи, 27а, м. Полтава, 36021

Найменування посад:

- вчитель-логопед (3 ставки);

- вчитель - реабілітолог (1 ставка);

- вчитель-дефектолог (1 ставка).

Детальніше...

«Інклюзивно-ресурсний центр – територія довіри та включення»

05.03.2019 року на базі КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр Полтавької міської ради» відбувся черговий тренінг-воркшоп для слухачів курсів підвищення кваліфікації Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського на тему «Інклюзивно-ресурсний центр – територія довіри та включення». Обговорили нагальні питання, серед яких  місце ІРЦ у наданні якісних освітніх послуг дітям з особливими освітніми потребами, комплексна оцінка як інструмент сучасної діагностики дітей з ООП, новітні педагогічні стратегії співпраці (директор ІРЦ – Зайцев Сергій Володимирович). Практичний психолог центру Артеменко Антоніна Михайлівна виступила із темою «Методи корекції небажаної поведінки у дітей з РАС», вона розповіла про причини небажаної поведінки та способи вирішення поведінкових проблем.

Детальніше...

Зустріч фахівців ІРЦ із батьківською громадою міста

25 січня у приміщенні КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр Полтавської міської ради» відбулася зустріч фахівців центру із батьківською громадою міста. Обговорили питання діяльності ІРЦ, мету, завдання. Батьки отримали відповіді на свої питання, зокрема перелік послуг, які надаватиме Центр дітям з особливими освітніми потребами. Результатом зустрічі слало підписання угоди про співпрацю між ІРЦ та Громадською організацією «Полтава Даун синдром». Така подія заклала міцний фундамент для розвитку інклюзії в м. Полтава.

Визначено переможців конкурсу на заміщення  вакантних посад педагогічних працівників Комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний  центр Полтавської міської ради»

15.01.2019 відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр Полтавської міської ради». Переможцями конкурсу на посаду вчителя-логопеда стали Вовненко Олена Миколаївна та Шуліка Ірина Володимирівна.