Весняний благодійний бал освітян

Фестиваль дитячої творчості

Головне меню

Інформаційна відкритість закладів

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Новини

«Інклюзивно-ресурсний центр – територія довіри та включення»

05.03.2019 року на базі КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр Полтавької міської ради» відбувся черговий тренінг-воркшоп для слухачів курсів підвищення кваліфікації Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського на тему «Інклюзивно-ресурсний центр – територія довіри та включення». Обговорили нагальні питання, серед яких  місце ІРЦ у наданні якісних освітніх послуг дітям з особливими освітніми потребами, комплексна оцінка як інструмент сучасної діагностики дітей з ООП, новітні педагогічні стратегії співпраці (директор ІРЦ – Зайцев Сергій Володимирович). Практичний психолог центру Артеменко Антоніна Михайлівна виступила із темою «Методи корекції небажаної поведінки у дітей з РАС», вона розповіла про причини небажаної поведінки та способи вирішення поведінкових проблем.

Детальніше...

Зустріч фахівців ІРЦ із батьківською громадою міста

25 січня у приміщенні КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр Полтавської міської ради» відбулася зустріч фахівців центру із батьківською громадою міста. Обговорили питання діяльності ІРЦ, мету, завдання. Батьки отримали відповіді на свої питання, зокрема перелік послуг, які надаватиме Центр дітям з особливими освітніми потребами. Результатом зустрічі слало підписання угоди про співпрацю між ІРЦ та Громадською організацією «Полтава Даун синдром». Така подія заклала міцний фундамент для розвитку інклюзії в м. Полтава.

Визначено переможців конкурсу на заміщення  вакантних посад педагогічних працівників Комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний  центр Полтавської міської ради»

15.01.2019 відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр Полтавської міської ради». Переможцями конкурсу на посаду вчителя-логопеда стали Вовненко Олена Миколаївна та Шуліка Ірина Володимирівна.

Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції "Початковам освіта: сучасні перспективи розвитку"

14 грудня Сергій Зайцев, директор Інклюзивно-ресурсного центру м. Полтави, мав нагоду взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції "Початковам освіта: сучасні перспективи розвитку", що проходила на базі Кременчуцького педагогічного коледжу імені Антона Макаренка. Насичені доповіді на пленарному засіданні від Ірини Калініченко ("Вектор інклюзії у концепції НУШ") та Валентини Федоряки ("З досвіду роботи фінської освіти в школі"), інноваційний та креативний майстер-клас від тренерів Лесі Крупіної та Тетяни Лисенко ("Використання віртуального класу Google для забезпеченння співпраці учасників навчально-виховного процесу"), неймовірна НУШівська атмосфера - все це далеко неповний перелік того, що відбувалося протягом 6-годинної конференції. Сергій Зайцев також активно долучився до роботи  конференції, провівши майстер-клас "Технологічний мікс для формування акмеологічного освітнього простору при роботі з дітьми з ООП". Щира вдячність організаторам та директору коледжу Івану Васильовичу Гальченку. 

Участь у воркшопі «Цифрова освітня трансформація. Що нового?»

8 грудня директор КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр Полтавської міської ради» Зайцев Сергій Володимирович взяв активну участь у воркшопі «Цифрова освітня трансформація. Що нового?» від корпорації  Microsoft, що проходив на базі Новопечерської школи м. Київ. Він долучився до обговорення  сучасних стратегій розвитку  інновацій української освіти. Тож чекаємо нових креативних ідей щодо цифрових освітніх трансформацій при роботі з дітьми  з особливими освітніми потребами!