Новини

Практичне заняття в рамках педагогічної практики слухачів курсів підвищення кваліфікації з предмету «Основи здоров’я»

11 жовтня в Полтавській гімназії № 21 відбулося практичне заняття в рамках педагогічної практики слухачів курсів підвищення кваліфікації з предмету «Основи здоров’я» Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського. На заході були присутні методист міського методичного кабінету управління освіти, Севастьян Л.О., методист відділу природничо-математичних дисциплін та технологій Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського, Ірина Козак. Директор Полтавської гімназії № 21, Тараненко Н.І., презентувала роботу закладу, акцентувала увагу на тому, що реалії сьогодення ставлять  завдання нового змісту – створити оптимальні умови для розвитку і навчання особистості.  

Епіцентром у навчанні є інтерес дитини, розвиток пізнавальної активності, формування позитивного ставлення до навчання. Для цього ми одночасно: втілюємо нові методи, удосконалюємо матеріальну базу, створюємо сприятливе навчальне середовище і здійснюємо кваліфікований соціально-психологічний супровід.

Одним із важливих напрямків роботи гімназії є організація позаурочної діяльності учнів, зокрема залучення їх до занять у гуртках, спортивних секціях, осередках. На заході свої напрацювання представили: 

вихованці гуртка «Юні екологи»  – про участь в екологічних проектах і конкурсах (керівник, Ягоденко В.М., учитель біології та основ здоров’я, староста, Люта Валерія, учениця 10-А класу); 

голова м/о вчителів природничих дисциплін – Литовченко О.І.,  учитель хімії, та учень 9-Б класу, Крисанов Денис, про участь у проекті SEED Міжнародної компанії Шлюмберже, дослідження якості води; 

члени волонтерського загону «Милосердя» під керівництвом педагога-організатора, Пасько С.Г., переможці міського конкурсу  проектів волонтерських загонів «Зробимо світ кращим» із проектом «Екологічна культура починається з нас» – «Перетворимо відходи в доходи».

Підсумки заняття були проведені у формі комплементаріуму, присутнім було запропоновано поділитися своїми думками, враженнями. 

Тараненко Н.І.,Директор Полтавської гімназії № 21
 

 

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 2

За тиждень: 116

За місяць: 1603

Всього: 58828

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: