Новини

Зустріч в рамках співпраці Полтавської спеціалізованої школи №3 зі школами Великої Британії

У КЗ "Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3" вже стало доброю традицією зустрічати гостей. 10 вересня до навчального закладу завітав Ієн Марріт, головний інструктор Рятувальної служби Великобританії з міста Холл (Йоркшир). Ієн та його колеги приїхали з п'ятиденним візитом до Полтави в рамках міжнародного проекту розвитку та співпраці. Команда англійських рятувальників у складі: спеціаліста з рятувальних операцій і стандартів навчання Ієна Марріта, командних та технічних інструкторів з дорожньо-транспортних пригод Пола Хінкена й Стіва Норта та інструктора з надання домедичної допомоги Роберта Грейнджера провела лекційне заняття для полтавських рятувальників.

Іноземні фахівці розповіли про алгоритм дій англійських рятувальників за сигналом про надзвичайну подію, продемонстрували технічні можливості та напрямки застосування для роботи з порятунку постраждалих в ДТП.

Гості з Великої Британії не лише проводять навчання для полтавських пожежників, а й мають на меті перейняти досвід українських служб порятунку та хочуть познайомитись з нашою культурою.

А до Полтавської спеціалізованої школи №3 Пан Марріт завітав з метою налагодження співпраці та роботи над двосторонніми проектами з школами Великої Британії.

З головним рятувальником міста Холл спілкувалися учні 9 Б та 10 А класів, яким він розповів про професію пожежника, про її особливості. Старшокласники слухали з захопленням про жіночі служби порятунку у Великобританії, де працюють жінки не менш хоробрі за чоловіків. Про те, що британські рятувальники займаються спортом і навіть мають власну футбольну команду.

Під час зустрічі зав'язалась дуже жвава бесіда між гостем та школярами, які хотіли дізнатися про все. А саме, що потрібно для того, щоб стати пожежником та скільки років потрібно для цього навчатися; у яких найскладніших ситуаціях довелося побувати Ієну; чи мріяв він з дитячих років про цю професію, чи це було рішення, прийняте у більш старшому віці; чи доводилося йому рятувати тварин; чи грає він у футбольній команді пожежників та багато інших цікавих запитань.

Час пролетів непомітно. І, хоча нам не хотілося відпускати нашого гостя, та він, нажаль, поспішав на практичні заняття для рятувальників пожежно-рятувальних підрозділів Полтавського гарнізону ДСНС України.

Олеся Вовченко, заступник директора Полтавської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 2

За тиждень: 116

За місяць: 1603

Всього: 58828

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: