Новини

Свято вручення золотих та срібних медалей «Миттєвосте прекрасна, зупинись!»

23 червня 2017 року в Палаці дозвілля «Листопад» відбулося традиційне міське свято вручення найвищої державної нагороди за навчання – золотих та срібних медалей. 116 випускників довели, що розум, працелюбність та наполегливість долають усі перешкоди на шляху до перемоги, адже медалісти 2017 року є переможцями міських, обласних, всеукраїнських олімпіад, конкурсу-захисту наукових робіт МАН, інтелектуальних ігор, творчих конкурсів та спортивних змагань. Захід був організований у форматі шкільного мюзиклу, мав назву «Миттєвосте прекрасна, зупинись!», а символічний годинник на сцені та знайома з дитинства мелодія фільму «Карнавальна ніч» нагадували  про швидкоплинність шкільних незабутніх років і життя загалом.

Гордість нашого міста вітав міський голова О.Ф.Мамай, дякував педагогам та батькам за сумлінну працю, за виховання достойних громадян України, адже щасливі діти – найбільша життєва винагорода за щоденний неспокій і безмежну любов. Медалісти отримали від міської влади в подарунок флешки. Випускники у свою чергу дякували міському голові за турботу, організовані поїздки, екскурсії та вручили Олександру Федоровичу подарунок - вишиту картину із зображенням символічної для випускниківБілої альтанки.

Окрасою свята стала хореографічна композиція «Перше кохання» від зведеного колективу ЗНЗ №№16 та 34, виконання хіп-хопу, рок-н-ролу, польки гуртківцями шкіл №№ 2, 9, 10, 14, циркового номеру вихованцями позашкільних закладів ЦПО, ОЦЕВУМА, МБК, а також мікс виступів команд КВК, «Молодь обирає здоров’я», «Світ професій» від ЗНЗ №№ 38, 10, 40. Лунав традиційний вальс, під мелодію якого кружлялиучні шкіл №30, 31 та ПДЮТ. Надовго запам’ятається фінальний виступ медалістів із популярною сучасною піснею «Все буде добре», у якій поєдналося почуття суму прощання зі школоюз бажанням іти вперед життєвою стежиною до нових висот. 

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 2

За тиждень: 116

За місяць: 1603

Всього: 58828

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: