Пришкільні табори відкрито!

Свято вручення медалей

До уваги батьків!

Управління освіти повідомляє, що, у зв’язку з проведенням реставрації приміщення Комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Полтавської міської ради Полтавської області», позитивно вирішено питання щодо організації навчально-виховного процесу учнів даної школи з 1 вересня 2017 року, а саме: - учні 1-4 класів будуть навчатися в приміщенні СЗШ № 3; - учні 5-8 класів будуть навчатися в приміщенні ЗОШ № 28; - учні 9-11 класів будуть навчатися у приміщенні Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко. При цьому повідомляємо, що як учні СЗШ №3, так і ЗОШ №28 будуть навчатися в 1-у зміну.

Новини

До зустрічі наступного літа у мовному таборі “Friends” Полтавської гімназії №13!

Літній мовний табір “Friends” Полтавської гімназії №13 працював з 29.05 по 15.06.2017р. для учнів 5-6 класів. Мова спілкування – англійська, німецька, французька. Волонтерами, крім учителів іноземних мов гімназії, виступили студенти Полтавського університету економіки і торгівлі. Під час занять діти  мали змогу взяти участь у різних видах діяльності, таких як: опис картинок з теми з використанням комп’ютера, обговорення висловів, розучування пісень, віршів іноземною мовою, розв’язування кросвордів, перегляд мультфільмів з обговоренням, різноманітні лексичні ігри “Taboo”, “Scribble”, “Are you my mum?”, “Talk to me” і т.п., складання пазлів, робота у групах над проектами “Our Hobbies”, “Healthy Food” , гра-квест “Take a Photo With…”.

Кожен день починався з ранкової зарядки англійською мовою.
Діти відвідали заняття  у центрі “ Вікно в Америку” у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І.П. Котляревського.
Результатом роботи табору було те, що учні розширили свої знання з тем, здобули досвід з мовленнєвої компетенції, навчилися працювати у парах та командах, виконувати проектні роботи, розвивали навички логічного мислення та увагу. 
 

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 127

За тиждень: 385

За місяць: 962

Всього: 19499