Нагородження переможців премії ім. Короленка

Місто майстрів

Вітаємо наших найкращих вчителів!

Вітаємо наших найкращих вчителів: Тетяну Веркалець (НВК № 16 ) та Сергія Зайцева (СЗШ № 39), які гідно представляють полтавське вчительство у загальнонаціональному конкурсі Global Teacher Prize Ukraine. Тетяна Веркалець стала одною з п’яти кращих вчителів у загальнонаціональному конкурсі Global Teacher Prize Ukraine

Новини

ЯК МИ В GOCAMP «МІСТО МАЙБУТНЬОГО» НАВЧАЛИСЯ ОХОРОНЯТИ ДОВКІЛЛЯ

Другий тиждень роботи пришкільного мовного табору GoCamp «Місто майбутнього» Полтавської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 був присвячений охороні довкілля, адже 5 червня відзначався Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Кожний день цього тижня в таборі був присвячений охороні певного сегменту нашої природи: рослинного або тваринного світу, збереженню та очищенню повітря, водних та енергоресурсів. Учні та вчителі обговорювали шляхи вирішення екологічних проблем англійською та німецькою мовами, волонтер з Австрії Ігор Імкер розповів, як реалізуються природоохоронні програми в його країні.

Особливо цікаво було дітям досліджувати на практиці, як можна очистити воду за допомогою грунту, каміння та піску; як взаємодіють між собою гаряча та холодна вода і якими є результати цієї взаємодії; як можна використовувати сонячну енергію та енергію вітру в побуті. А можливими стали всі ці експерименти завдяки підтримці проекту GoCamp Гете-Інститутом, який люб’язно надав табору у тимчасове користування набори навчальних матеріалів.
Окрім того, була проведена акція «Подаруймо рідному місту дерево». Загін «Summer city kids» (керівник Киричок Л.Д.) організував імпровізовану ярмарку-продаж власноруч виготовлених виробів: малюнків, конвертів з сюрпризами, орігамі, фоторамок, дитячих іграшок. А на виручені кошти діти придбали саджанець реліктового дерева гінкго дволопатевого, який висадили на подвір’ї рідної школи.
Завершився цей тиждень в таборі захистом проектів «Довкілля майбутнього», до створення яких учні підійшли з особливою увагою та старанністю. Адже доля планети в їхніх руках. І саме від сучасного покоління залежить, якою стане наша Земля через десятки років.

Вовченко О.М.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 40

За тиждень: 537

За місяць: 1978

Всього: 22987