Пришкільні табори відкрито!

Свято вручення медалей

До уваги батьків!

Управління освіти повідомляє, що, у зв’язку з проведенням реставрації приміщення Комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Полтавської міської ради Полтавської області», позитивно вирішено питання щодо організації навчально-виховного процесу учнів даної школи з 1 вересня 2017 року, а саме: - учні 1-4 класів будуть навчатися в приміщенні СЗШ № 3; - учні 5-8 класів будуть навчатися в приміщенні ЗОШ № 28; - учні 9-11 класів будуть навчатися у приміщенні Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко. При цьому повідомляємо, що як учні СЗШ №3, так і ЗОШ №28 будуть навчатися в 1-у зміну.

Новини

Збереження життя і зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку

Збереження життя і зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку-пріоритетне завдання дошкільних навчальних закладів. Саме тому, Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради надає першочергову увагу даному аспекту і активізує педагогів на пошуки альтернативних, ефективних форм роботи з питань впровадження здоров′язбережувальних технологій в практику роботи. Одним із методів є природне оздоровлення малят за системою П. Іванова і за ініціативою управління освіти СНВК №10, що має багаторічний досвід роботи за цією системою, протягом 2016- 2017 н.р. провів ряд методичних заходів.

Метою яких стало популяризація загартування дитячого організму природними факторами, педагогічна просвіта батьків та активізація педагогів дошкільних закладів міста по впровадженню вищезгаданої системи загартування. Під час систематичної  роботи консультпункту (один раз в квартал) та днів відкритих дверей( щомісячно) колектив закладу знайомив колег з принципами та підходами до системи оздоровлення, доводив доказово її переваги, так як результати зміцнення опірності дитячого організму за методом П. Іванова є ефективним.

Працівники з 21 ДНЗ (38.8%) (вихователі, вихователі – методисти , інструктори з фізкультури, сестри медичні старші, завідувачі, директори) познайомилися не тільки з теоретичними засадами природнього оздоровлення дітей,  а й практично переглянули калейдоскоп цікавих методичних знахідок, прийомів розроблених і апробованим на практиці колективом СНВК №10. Наприклад:ходьба босоніж по

снігу та в групі, обливання всього тіла і частково, поєднання обливання з дихальною гімнастикою та медитацією, самомасажем, застосування льодотерапії, організація гурткової, секційної роботи, системою роботи з батьками  та вироблення у дошкільнят мотивації до загартування та інше.

Слід зауважити, що в роботі даних заходів брали участь не тільки педагоги, але й висловлювали свою думку лікарі – педіатри, медичні сестри, науковці, батьки, які одностайно підтримують впровадження даної системи як фактору зміцнення здоров’я дітей та формування навичок здорового способу життя.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 127

За тиждень: 385

За місяць: 962

Всього: 19499