"Голоси Енеєвих нащадків"

1 вересня у закладах міста

Новини

Звітний концерт зразкового хореографічного колективу "Зоряна"

4 червня відбувся звітний концерт зразкового хореографічного колективу "Зоряна" на базі Полтавського університету економіки і торгівлі. Колективу виповнилось 7 років. До цього заходу уся шкільна родина готувалася ретельно та натхненно, щоб здивувати глядачів. Серед представлених концертних номерів були як і давновідомі усім танець "Коломийка", "Сито", "Весняний козачок", "Буковинський", "Березнянка", так і дебютні номери "Іспанія", "Еврейський", "Самая", "Лезгінка", "Гопак", які просто вразили усіх глядачів. 

Цей день був особливий для випускників колективу: Юрченка Віталія, Субіна Євгенія, Ситника Сергія, Мартиненко Аліни, Щербини Вікторії. В такі моменти одразу згадується творча робота та хвилюючі успіхи вихованців.

Керівники колективу Денисенко Дмитро Олександрович та Денисченко Людмила Іванівна вручили випускникам дипломи та кубки. Родзинкою концерту став номер "Іспанія", постановка випускника Єфімова Владислава. Учасники заходу та його організатори виклалися на всі 100%, за що отримали схвальні відгуки гостей і глядачів.

Наприкінці концерту кожен "зорянівець" отримав солодкий подарунок та приємні теплі слова від директора школи Єзерського Івана Сергійовича.

Захаренко С.М., заступник директора з НВР

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 96

За тиждень: 978

За місяць: 3294

Всього: 68728

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: