"Голоси Енеєвих нащадків"

1 вересня у закладах міста

Новини

Міське свято вручення золотих та срібних медалей

23 червня у Палаці дозвілля «Листопад» відбулося традиційне міське свято вручення золотих та срібних медалей. Цьогоріч 91 випускник отримав найвищу державну нагороду за навчання. З них, 57 учнів отримали золоті медалі та 34 – срібні. Усіх хлопців та дівчат привітав зі сцени міський голова Олександр Мамай. Цей день для мера є також особливим, адже і його син, випускник гімназії №31, сьогодні отримує свою срібну медаль.Також, під час свого слова, Олександр Мамай подякував усім вчителям, які привели до перших перемог своїх учнів.

Очільник Полтави кожному випускникові особисто одягнув такі омріяні медалі. Усі керівники закладів, які мають медалістів, отримали подяки. А усі медалісти отримали від міської влади в подарунок Power Bank.

У свою чергу випускники дякували міському голові за постійну турботу, подарунки, організовані поїздки, екскурсії та багато-багато іншого та подарували на згадку про себе власноруч виготовлену книгу «Одинадцять миттєвостей щастя». У ній зібрані історії великих та маленьких успіхів випускників-медалістів.

Цьогоріч молоді та успішні самі взяли участь у підготовці та проведенні святкового заходу, а також і самі виступили на сцені.

Підіймали настрій усім присутнім кращі вокальні й хореографічні колективи Полтави.

Загалом же, у 2018 році зі шкільним життям назавжди попрощались 1285 одинадцятикласників.

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 98

За тиждень: 980

За місяць: 3296

Всього: 68730

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: