Реєструйтесь на серпневу конференцію!

Запрошуємо усіх небайдужих до створення Нової української школи взяти активну участь у обговоренні питань на серпневу конференцію, яка відбудеться у інноваційному форматі, попередньо зареєструвавшись за посиланням на сайті! Реєстрацію відкрито до 4 червня. Кількість місць обмежена.

Новини

Математична співдружність

10 травня в гімназії №17 для дітей 5-6 класів, що захоплюються математикою, сталася цікава подія: до  них завітали ровесники з м. Кременчука. У минулому році учні гімназії їздили до ліцею №4, де відбулися цікаві математичні змагання, змістовні екскурсії, прогулянка Дніпром.  Зустріч провели  в актовій залі, де п’ять команд змагалися на звання найерудованішої. У створених командах автоматично визначилися і лідери, і капітани. Робота по розв’язуванні задач тривала півтори години: адже усі прагнули отримати найкращий результат. Перемогла команда №5.   Вітала переможців директор закладу Голтвяниця О.О.

Школярі гімназії приготували своїм одноліткам цікаві подарунки зі смайликами. Також для гостей  були запропоновані екскурсії до музею космонавтики, по визначних місцях Полтави.

Дружні стосунки та математичні уподобання між  учнями  зародилися завдяки ініціативі їхніх наставників Ховрак  С.М. та Шиманській Т.Г.

Лідія Семено, методист ММК

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 142

За тиждень: 880

За місяць: 3614

Всього: 51314

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання