Новини

CLIL – предметно-мовне інтегроване навчання

Викладання предметної дисципліни англійською мовою – невже таке може бути? Звичайно! – За допомогою методики CLIL! У світі все більше і більше набирає обертів впровадження технічних та цифрових технологій. Скрізь нам потрібні фахівці. Однак, на сьогодні спостерігається попит на фахівців, які окрім фахових знань також мають і знання іноземних мов. Отже, як поєднуються між собою фахові знання, предметно-мовні та загальномовні компетенції? Це і є метою, яку ставить перед собою методика CLIL – предметно-мовне інтегроване навчання. Саме тому вчителі англійської мови Огійчук К.І. та інформатики Конюшенко Т.Л. вирішили опанувати цю методику.

Під час проведення тижня математики в школі був проведений урок за методикою CLIL на тему "Правила етикету та інтернет-безпека під час електронного листування". В ході уроку учні 7-Н класу обговорили переваги та недоліки покупок в інтернеті, навчилися писати лист-скаргу або лист-подяку до служби підтримки інтернет-магазину та спробували себе в ролі менеджерів, які опрацьовуть листи покупців і дають на них відповіді. Урок був надзвичайно цікавий, змістовний та практично орієнтований. Застосування методики CLIL у навчальному процесі дає можливість вчителям інтегрувати вивчення іноземної мови з іншим навчальним предметом.

Перевага для учнів: цікавий зміст мотивує учнів до вивчення іноземної мови та закладає лінгвістичну базу, над якою надалі вони зможуть самостійно працювати, наприклад, під час навчання.

Олеся Вовченко, заступник директора КЗ "Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Полтавської міської ради Полтавської області"

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 7

За тиждень: 598

За місяць: 3427

Всього: 55681

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: