Новини

Гірким жнивам немає забуття

05 березня 2018 року Богодистий Костянтин, учень Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного», разом з науковим керівником Ревою І.А., учителем історії та правознавства, взяли участь у церемонії нагородження переможців ІІ Міждисциплінарного конкурсу імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко, присвяченого  дослідженню Голодомору 1932-1933 рр. в Україні. Усім прогресивним людством світу голодомор визнаний як найжахливіша трагедія, що стала справжнім геноцидом українського народу. Він не має часу забуття, адже носить важливий вимір - людський.

Уже другий рік поспіль з ініціативи Українського науково-дослідного та освітнього центру вивчення Голодомору серед учнівської, студентської спільноти, аспірантів, наукових діячів проводиться Міждисциплінарний конкурс наукових та творчих досліджень. Цього року у ньому взяло участь 1350 чоловік. 

Богодистий Костянтин виборов 3 місце у номінації «Кращі дослідницькі та мистецькі роботи серед учнів 5-11 класів ЗЗСО». В основу досліджень лягли родинні спогади прадідуся хлопця, який пережив ті страшні роки та залишив спогади. Дипломи переможцям вручив заступник міністра Павло Хобзей.

Ірина Рева, учитель історії та правознавства

Вхід на форум

Корисні сайти

Статистика переглядів

Сьогодні: 14

За тиждень: 174

За місяць: 2836

Всього: 42441

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання